20,000 m² fabrikamıza hoşgeldiniz

Keskin teknolojiye sahip asansör fabrikamıza hoş geldiniz. 20,000 metrekarelik geniş alanda uzanan, endüstriye kalite ve ileri teknoloji taahhüdümüzü yansıtan modern üretim tesisimiz sizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Fabrikamızı ziyaret edin

Fabrika turu videomuzu izleyin veya hafta içi 12:00 - 16:00 saatleri arasında fabrikamızı ziyaret etmek için kapılarımız sizin için açık! Sizi memnuniyetle ağırlamak ve randevunuzu oluşturmak için lütfen ``Book now`` düğmesine tıklayın.
EQ lift fabrika lazer kesim

Kesim

Hassasiyet, her projede kesintisiz, verimli ve doğru performans için lazer kesicilerimiz ve ağır yük taşıma robotlarımız ile ileri teknolojiyle güçle buluşuyor.

EQ lift fabrika büküm

Büküm

Sınırsız olanakların kilidini açan sac metal makinelerimiz ustalıkla şekillendirip keserek her boyut ve formda benzersiz hassasiyet ve kişiselleştirme sağlar.

EQ lift fabrika boya

Boya

Ülkenin en büyükleri arasında yer alan son teknolojiye sahip toz boya tesisimizi keşfedin. Boyut olarak rakipsiz olan bu ürün, üstün kaplamaları garanti ederek kalıcı dayanıklılık ve büyüleyici estetik sağlar.

EQ lift fabrika montaj

Montaj

Kusursuz ürünler sunmak için titizlikle organize edilen montaj hattımız, hassasiyet ve verimliliğin somut örneğidir. Kolaylaştırılmış süreçler, üretimin her adımında en üst düzey kaliteyi sağlar.

İletişim formu

Lütfen talebinizi mümkün olduğunca ayrıntılı olarak açıklayın. Satış departmanımız sizinle iletişime geçecektir. Whatsapp QR code İletişime geçmek için Whatsapp QR kodunu tarayın veya tıklayın.