Belgelerimiz

EQ'da, gerekli sertifikaları titizlikle alıyor, operasyonlarımızı endüstri standartlarını karşılayacak ve aşacak şekilde yapılandırıyoruz. Bu taahhüt uyumluluğu sağlar, güven aşılar ve işimizin her alanında en yüksek kaliteyi destekler.
Dağ Holding - EQ Lift EAC belge
EAC
Eurasian Conformity

EAC (Avrasya Uygunluk) sertifikası, ürünlerimizin Avrasya Ekonomik Birliği’nin teknik standartlarına uygun olduğunu, pazara girişte kalite ve güvenliği sağladığını doğrulamaktadır.

Belgeyi iste
Dağ Holding - EQ Lift TSE belge
TSE
Turkish Standards Institution

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) sertifikası, ürünlerimizin sıkı kalite ve güvenlik standartlarını karşılamasını sağlayarak, Türkiye’de mükemmellik ve uygunluğa olan bağlılığımızın bir kanıtıdır.

Belgeyi iste
Dağ Holding - EQ Lift CE belge
CE
Conformité Européenne

Conformité Européenne (CE) sertifikası, bir ürünün Avrupa Birliği güvenlik ve çevre standartlarına uygun olduğunu tasdik ederek AB pazarına uygunluğunu tasdik eder.

Belgeyi iste
Dağ Holding - EQ Lift TS EN ISO 9001:2000 belge
TS EN ISO 9001:2000
Quality management

TS EN ISO 9001:2000, bir kuruluşun müşteri ve mevzuat gerekliliklerini karşılayan ürün ve hizmetleri sürekli olarak sunabilmesi için uluslararası standartları karşıladığını doğrulayan bir kalite yönetim sistemi belgesidir.

Belgeyi iste

İletişim formu

Lütfen talebinizi mümkün olduğunca ayrıntılı olarak açıklayın. Satış departmanımız sizinle iletişime geçecektir. Whatsapp QR code İletişime geçmek için Whatsapp QR kodunu tarayın veya tıklayın.