İletişim formu

Lütfen talebinizi mümkün olduğunca ayrıntılı olarak açıklayın. Satış departmanımız sizinle iletişime geçecektir.    Hakkımızda

    Dağ Holding'in seçkin bir yan kuruluşu olan ve alanında otuz yılı aşkın benzersiz uzmanlığa sahip olan EQ Lift'e hoş geldiniz. 20.000 metrekarelik son teknolojiye sahip fabrikamızda yer alan asansör imalatının her alanında yenilikçiliği ve hassasiyeti temsil ediyoruz. Modern tasarımı, son teknolojiyi ve sürdürülebilir uygulamaları birleştiren ileri görüşlü bir yaklaşımla, insanların deneyimlerini yükseltme taahhüdümüz geleneksel olanın ötesine geçmektedir.

    EQ Lift olarak sadece asansör üretmiyoruz; insanların dikey hareket etme şeklini yeniden tanımlayan kusursuz çözümler üretiyoruz. Dag Holding'in onlarca yıllık mükemmellik taahhüdünün mirasıyla desteklenen bir inovasyon yolculuğunda bize katılın.

    İletişim formu

    Lütfen talebinizi mümkün olduğunca ayrıntılı olarak açıklayın. Satış departmanımız sizinle iletişime geçecektir. Whatsapp QR code İletişime geçmek için Whatsapp QR kodunu tarayın veya tıklayın.